ShiftDelete.Net Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafı Yarışması

12 Mar 2012 Pzt 3 yorum

En çok takip edilen teknoloji haber sitelerinden olan SDNnin Facebook sayfası için kapak fotoğrafı yarışmasına katıldım.

Ünlü teknoloji haber sitesi ShiftDelete.Net de Facebook sayfasında zaman tüneline geçiyor. Kapak fotoğrafı içinse forum üyelerinin katılabildiği bir yarışma başlattı. Yarışma için katılım bitti ve 15 Mart'a kadar sürecek olan oylama süreci başladı. Aşağıdaki iki görsel ile katıldığım yarışmada oy vermek için ShiftDelete.Net'e üye olmanız gerekiyor.

ahmetfx (24 oy verilmiş)

ahmetfx 2 (18 oy verilmiş)

Hazırladığım görselleri beğeniyorsanız oylarınızı bekliyorum. Oy verirken iki veya daha fazla kişiyi seçme hakkınız var, unutmayın. Oy vermek için tıklayın.

Güncelleme: Yarışmayı kazandım, 110 binden fazla Facebook takipçisine sahip teknoloji haber ve ürün inceleme sitesi ShiftDelete.Net'in facebook sayfasında artık üstteki tasarımım kullanılıyor. Oy verenlere teşekkürler.

22412 kez okundu.

3 Yorum Var

  1. eras63 demiş ki

    hocam çok güzel çalışmalarınız hepsi birbirinden güzel imreniyorum ben de bilişim teknolojileri öğretmeniyim fakat öğrencilerimin yerinde olsaydım sizin gibi bir öğretmenim olmasını isterdim çünkü öğrenecek çok şey var diye düşünüyorum.. :) çalışmalarınızın devamını bekleriz.

  2. Furkan Çiftçi demiş ki

    Tebrik Ederim Çok Güzel

  3. selçuk gür demiş ki

    üstteki daha güzel olmuş ahmet bence yine döktürmüşsün maşallah...iyi çalışmalar.Yorum Yazın