Yarışma Kuralları & Koşullar

Oyun Kuralları

Yarışmaya başlarken size 5 dk. süre verilir. Sorular, cevapları her birinden 2 adet olmak üzere, sırasıyla 4,5,6,7,8,9 ve 10 harfli kelimelerden oluşur.

Amacınız, minimum harf desteği alarak kelimeleri bulmaktır. Harf almak için HARF LÜTFEN diyerek harf alabilirsiniz ama her harf alışınızda sorunun puanından 100 puan eksilecektir. Bu jokeri olabildiğince az kullanmaya bakın!

Her soruyu cevaplamak için ek olarak 20 saniye süreniz var

Eğer soruya yanlış cevap verirseniz, açılmamış harf x 100 kadar puan eksilir, doğru cevap verirseniz yine aynı miktarda puan kazanırsınız.

Skor Kaydetme Kuralları

Skorunuzun geçerli olabilmesi için oyun içerisinde isim kısmına gerçek ad ve soyadınızı yazınız. Kısaltmalar (örn Ali T. gibi), yabancı isimler, rastgele harf ve rakamlardan oluşan, argo, hakaret veya kötü sözler içeren isimler onaylanmayıp skor tablosundan silinecektir.

Aynı bilgisayardan farklı isimlerle skor göndermeniz durumunda bu skorlar gönderim zamanına bakılarak onaylanacaktır.

Sohbet Kuralları

Oyuncuların birbirleriyle konuşabilmesi için siteye sohbet bölümü eklenmiştir. Sohbete giriş yapmak için oyunda kullandığınız gerçek ad ve soyadınızı kullanınız. Sohbet kuralları aşağıda belirtilmiştir. Bu kurallara uymayan mesajlar silinecektir.

  • Sohbet adında rastgele rakam ve harflerden oluşan, küfür, hakaret içeren isimler, yabancı isimler ve kısaltmalar kullanmak .
  • Sohbet mesajlarında başka sitelere link vermek, reklam yapmak.
  • Sohbete katılan diğer kişilerle tartışmaya girmek, hakaret, küfür kullanarak konuşmak.
  • Sohbet mesajlarını tümü büyük harf olarak yazmak.
  • Arka arkaya aynı içeriği veya aynı içeriğin bir bölümünün değiştirilmiş şeklini göndermek.
Web sitemizin yenilenmiş tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Warning: mysql_fetch_array(): supplied argument is not a valid MySQL result resource in /home/eyaktas/public_html/phpTrafficA/Php/Functions/log_function.php on line 939