İletişim Formu

Web sitem hakkındaki görüş, öneri ve isteklerinizi aşağıdaki formu doldurarak bana iletebilirsiniz.

Ad ve soyadınız:
E-posta adresiniz:
Web siteniz:
Konu:
Mesajınız:
 


585 Mesaj Var

 1. Berk Yiğit demiş ki

  Merhaba hocam. 2014 yılında paylaştığınız Dosya - Uzantı projesinin .fla dosyasını bana atabilir misiniz acaba rica etsem? berkyigiiit@gmail.com yanıtınızı bekliyorum hocam iyi günler dilerim şimdiden teşekkür ederim

 2. Serkan demiş ki

  Hocam birbirinden güzel çalışmalarınız için çok teşekkürler. Gerçekten emekleriniz çok büyük çok sağolun.

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Düşünceleriniz için teşekkür ederim. Elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışıyorum.

 3. Ufuk Şanlı demiş ki

  Sayın Ahmet Bey siteniz üzerinden yayınladığınız bu yararlı dokumanlar için ben ve öğrencilerim size teşekkür ediyoruz. Çalışmlarınızda başarılar dileriz.

 4. s.çarkcı demiş ki

  Merhaba hocam
  Yaptığınız çalışmalar ve paylaşımlardan ötürü sizi tebrik eder, başarılar dilerim. Harf lütfen oyununu yapmak için hangi programları kullandınız merak ediyorum. Veritabanı olarak ne kullandınız? Biraz bilgi verebilir misiniz?

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Merhaba, teşekkürler.


   Adobe Flash ve MySQL kullanıyorum.

 5. elif eroğlu demiş ki

  hocam merhabalar;
  ben mesleğe bu yıl atıldım ücretli öğretmenlik yapıyorum ve formasyonum yok.Dolayısıyla neler anlatmam gerektiğini bilmiyorum.2.5 aydır müfredata bağlı kalarak çocuklara faydalı olabilecek şeyler anlatmaya çalışıyorum.5 ve 6. sınıflara gırıyorum ve konularda ayrım yapamıyorum.Yani hangi sınıfa hangi konuyu anlatmam gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz acaba?

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Merhaba.   Sitede paylaştığım yıllık ve günlük planlara bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Birkaç tane de etkinlik yer alıyor., bunları uygulayabilirsiniz. Bilgisayarbilisim.net forumunda birçok paylaşım yer alıyor, mutlaka inceleyin.

 6. seda ayan demiş ki

  Hocam lutfen yardım eder misiniz googlenın işletme çözümleri hakkında bilgiler toplamam lazım bulamıyorum yapamıyorum bana yardım eder mısınız lutfen hocam Lutfen

 7. Gökhan Biçer demiş ki

  Merhaba Ahmet Bey, Sunumlarınızı dersimde kullanıyorum. Teşekkür ederim.

  Bilişim dersinde kullanabileceğimiz bir kitap çıkarmayı düşünüyor musunuz. Alanımızın böyle bir kitaba ihtiyacı olduğu kaanatindeyim. Dersimiz zorunlu olalı kaç sene geçti ama hala elimizde rehber olarak kullanabileceğimiz düzgün sistematik bir kitabımız yok.

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Sağolun.

   Kitap hazırlamak gerçekten zahmetli ve vakit isteyen bir iş. Fakat kitap çalışması olan birkaç kişi var BilgisayarBilisim.Net'te. Gerçekten kaliteli çalışmalar. Onları inceleyebilirsiniz. Şimdilik böyle bir çalışmam yok, yakın zamanda olacağını da sanmıyorum.

 8. Aydin. demiş ki

  Hocam egitim materyali noktasinda hazirladiginiz materyaller takdire sayan...
  Mümkünse benim e mailime de gonderebilirseniz cok mutlu olurum..

 9. emre çelik demiş ki

  Merhabalar, tanıtım makale yayınlayabilir miyiz ? bir mahsuru yoksa ? hem de arkadaş oluruz cevap verirseniz sevinirim

  Teşekkürler / Emre Çelik

 10. Şafak ÖZEN demiş ki

  Merhaba, bu galeriyi kullanıyorum. Gayet başarılı bir şekilde çalışıyor. Ancak en son yüklenen resimler en üstte olacak şekilde sıralanmasını istiyoruz. Bu konuda yardımlarınızı rica ederim. PHP bilgim yok. Bilgilerinize. Teşekkürler.

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Hangi konudaki galeri olduğunu belirtirseniz yardımcı olabilirim.