Auslogics Disk Defrag : Ücretsiz, Hızlı ve Pratik

08 Tem 2010 Per

Diskiniz üzerindeki parçalanmış verileri birleştirin, diskinizin performansını artırın ve dosyalarınıza daha hızlı ulaşın.

Windows'un tümleşik ve hantal çalışan disk birleştirici uygulamasından kurtulmak isteyenler Auslogics Disk Defrag yazılımına şans tanımalılar. Diskleri hızlı bir şekilde analiz eden Disk Defrag isterseniz zamanlama yöntemi ile de çalışıyor. Belirlediğiniz gün ve saatlerde istediğiniz diskler üzerindeki dosyaları birleştiriyor.

Gayet sade arayüzü ile dosyaların diskleriniz üzerindeki dağılımını görebilirsiniz. Hatta parçalanmış dosyalar listesinden seçtiğiniz bir dosyanın parçalarının yerlerini de görebilir ve isterseniz sadece o dosyayı birleştirebilirsiniz.

Auslogics Disk Defrag ayarlarında "Birleştirmeden önce geçici dosyaları sil" seçeneği ile gereksiz dosyaların birleştirilmesini engelleyerek işlem süresini hızlandırabilirsiniz. "Sistem dosyalarınını diskin başlangıcına yerleştir" seçeneği ile bilgisayarınızın açılmasına az da olsa bir katkı sağlayabilirsiniz.

Aynı anda birden fazla diski de birleştirebilien Disk Defrag, ayrıca taşınabilir bellek ve sabit diskleri de birleştirebiliyor.

İndir: Auslogics Disk Defrag

21194 kez okundu.

Yorum Yazın