iPad İçin Microsoft Office Çıktı, İndirin!

27 Mar 2014 Per

Microsoft Word, Excel ve PowerPoint yazılımları artık iPad'inzde...

Masaüstünde en çok kullanılan ofis yazılım paketi Microsoft Office uygulamalarını artık tabletinizde de kullanabileceksiniz.


Şimdilik sadece iPad için indirilebilir.

Office uygulamalarının tüm özellikleriyle kullanabilmek için Office 365 üyeliğinin şart olduğunu hatırlatalım. Üyeliğiniz yok ise sadece kayıtlı dosyalara göz atabilirsiniz. Yeni dosya oluşturamaz veya dosyalarda değişiklik yapamazsınız. Uygulamaların Microsoft tarafından geliştirilmiş olmasının en büyük avantajı masaüstünde oluşturduğunuz dosyaları görüntülerken herhangi bir kayma veya bozulma ile karşı karşıya kalmıyor olmanız diyebilirim. Denediğim bir PowerPoint sunumunda tüm geçiş ve animasyonların gösterebilmesi oldukça başarılıydı.

Ayrıca tüm Office uygulamalarının OneDrive ile bağlantılı olması da çok büyük kolaylık sağlıyor. Bu sayede buluttaki dosyalarınza kolaylıkla ulaşabiliyorsunuz.

Office 2013 arayüzü ile hazırlanan ve sadece iPad'ler için çıkan Word, Excel ve PowerPoint yazılımlarını iTunes üzerinden veya AppStore'dan indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

19042 kez okundu.

Yorum Yazın