Crysis 2 İçin DirectX 11 Güncelleme Paketi Yayınlandı

27 Haz 2011 Pzt 3 yorum

Crysis 2 oyuncularının dört gözle beklediği güncelleştirme nihayet indirilmeye sunuldu.

İlk çıktığı günden beri DirecttX 11 desteğinin olmaması nedeniyle oyuncular ve oyun siteleri tarafından eleştiri bombardımına tutulan Crysis 2 için bugün büyük bir gün. Crysis 2'nin görselliğini bir üste seviyeye taşıyacak olan DirectX 11 güncelleştirmeleri tüm kullanıcılar için indirilmeye sunuldu. Biri 550 MB diğeri ise 1.65 GB dosya boyutuna sahip güncelleştirmeler oyunda gerçekten fark yaratıyor.

Nasıl Yüklenir?

İki paket şeklinde sunulan güncelleştirmeleri indirdikten sonra kurmak için Crysis 2 1.9 yamasına ihtiyaç duyacaksınız. Bu yama oyunu başlatmak istediğinizde otomatik olarak indiriliyor. Şayet orjinal sürüm kullanmıyorsanız orjinal EXE dosyasına sahip olmanız gerekiyor. Bu çok önemli, çünkü aksi durumda güncelleme paketi oyunu bulamıyor ve yükleme yapmıyor.

Oyunu 1.9 sürümüne yükselttikten sonra buradaki adreste yer alan DX11 Ultra Upgrade (DirectX 11 Özellikleri) ve High Res Textures (Yüksek Çözünürlüklü Kaplamalar) paketlerini bilgisayarınıza indirin ve Crysis 2'nin çalıştırılabilir dosyasının olduğu dizine atıp yüklemeleri gerçekleştirin.

DirectX 11 güncelleştirmeleri daha gerçekçi kaplamalar ve gölgeler sağlıyor. Aşağıda bu güncelleştirmlerin getirdiği yenilikleri karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz.

Crysis 2'yi oynayıp biterenlerin oyunu DirectX 11'in sağladığı yeni görsellikler ile tekrar bitirmeye çalışacaklarını zannetmiyorum. Fakat eminim birçok kişi bu güncelleştirmeler ile birkaç görevi tekrar oynamayı isteyecektir.

22109 kez okundu.

3 Yorum Var

 1. fetih demiş ki

  cry sis 2 4 part halinde aldım nasıl yüklerim

 2. leon emre demiş ki

  crysis 2nasıl indirilir google özel aramayı yazıyorum crysis 2 indir diye ama indiremiyorum
  nasıl yapacam nasıl inderecem

 3. leon emre demiş ki

  crysis 2nasıl indiri. google özel aramayı yazıyorum crysis 2 indir diye ama indiremiyorum
  nasıl yapacamYorum Yazın