Crysis 3 Multiplayer Açık Betası Yayınlandı

29 Oca 2013 Sal

Muhteşem grafikleriyle oyuncuların ilgi odağı haline gelen Crysis 3'ün çoklu oyunculu betası hazır.

Crytek firmasının yeni oyunu Crysis 3'e ait ilk oynanabilir beta bugün kullanıcılara sunuldu. Betada sadece çoklu oyunculu (multiplayer) kullanıma izin veriliyor. Gözalıcı grafikleri ve ambiansı ile oyuncuları yine büyüleyecek olan yapım çoklu oyunculu betada Hunter ve Crash Site isimli iki mod ile birlikte geliyor ve Müze ve Havalanı olmak üzere iki haritayı içeriyor.

12 Şubat tarihine kadar açık olacak betaya sahip olmak için EA'nin oyun platformu olan Origin'e üye olmanız gerekiyor. Ücretsiz Origin üyeliğinizi buradan başlatabilirsiniz. Sisteme kaydolduktan sonra Origin yazılımını bilgisayarınıza indirip kurmalısınız. Daha sonra Origin'de oturum açıp My Games bölümünden 3.381 MB dosya büyüklüğündeki açık betaya sahip olabilirsiniz. Betada sadece 10. seviyeye kadar yükselebilme gibi çeşitli kısıtlamaların da mevcut olduğunu hatırlatalım.

Amerika'da 19 Şubat, Avrupa'da 22 Şubat tarihinde raflardaki yerini alacak olan Crysis 3, PC, XBOX360 ve PS3 platformlarını destekleyecek. Ayrıca serinin diğer oyunlarında olduğunu gibi Türkçe seslendirmenin de yer alacağını belirtelim.

20976 kez okundu.

Yorum Yazın