Crysis 3 Torrente Düştü!

16 Şub 2013 Cmt 3 yorum

Crytek'in yeni grafik canavarı oyunu Crysis 3 de bir önceki oyun ile aynı kaderi paylaşıyor.

Geçtiğimiz ay çoklu oyunculu betası yayınlanan Crysis 3 bugün torrent sitelerinde boy göstermeye başladı. Hem PC hem de XBOX360 versiyonu popüler torrent sitelerinde paylaşılan serinin bir önceki oyunu da piyasa sürülmeden yaklaşık bir ay öncesinde sızdırılmıştı.

Sızdırılan dosyalara bakıldığında PC versiyonu yaklaşık 15 GB, XBOX360 versiyonu ise 8 GB olan oyun ile ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat şu an binlerce kişinin torrent istemcileri üzerinden dosyayı çektiği gözüküyor. Torrent içeriği incelendiğinde ise paylaşılan dosyanın bir kurulum dosyası değil de oyunun kurulmuş yani paketten çıkarılmış hali olduğu anlaşılıyor. Henüz tam anlamıyla dosyaları indirip deneyen kişilierin yorumları yer almıyor ama dosyaların Electronic Arts'ın yeni oyun platformu olan Origin'den elde edildiği belirtiliyor.


Crysis 3 de selefinin kaderini paylaşıyor.

Amerika'da 19 Şubat, Avrupa'da 22 Şubat tarihinde raflardaki yerini alacak olan Crysis 3, PC, XBOX360 ve PS3 platformlarını destekleyecek ve Türkçe seslendirme ile gelecek. Oyundan tam verimi ve zevki almak için orjinal sürümü beklemenizi ve bir Türk firması olan Crytek'e destek olmak için satın almanızı öneriyorum.

21084 kez okundu.

3 Yorum Var

 1. sanane demiş ki

  bende :) torrent

 2. Yusuf demiş ki

  Aynen kardeşim buyur buradan indir:http://thepiratebay.ee/torrent/8174928/Crysis.3.INTERNAL-RELOADED

 3. barış demiş ki

  amerikan bayraklı bir oyunun türk firmasının yaptığını söylemek biraz ironik olmuş!

  inadına torrentten indirip oynicamYorum Yazın