Favori Canım Okulum

07 Ara 2010 Sal 12 yorum

Okullarımıza destek olmak sadece birkaç tık ötemizde.

Favori'nin sponsorluğunda düzenlenen Facebook kampanyasında okullar çeşitli ihtiyaçları karşılayabilecek. Fotokopi makinelerinden projeksiyon cihazlarına, bilgisayarlardan akıllı tahtalara, tenis masalarından satranç setlerine kadar birçok ihtiyaç okullar tarafından belirlerlenip Favori'nin Facebook üzerinde çalışan uygulamasına ekleniyor. Gerekli destekçi sayısı ihtiyacın büyüklüğüne göre değşiyor. Yeterli sayıda destek toplayan okulun ihtiyacı Favori tarafından gideriliyor. Her Facebook kullanıcısının bir okulu desteklemesine izin veren uygulamada sadece birkaç tıklamayla okullarımıza destek olmak sizin elinizde.

Nasıl Katılırım?

Ülkemizde Facebook kullanımı oldukça yüksek düzeyde. Öncelikle sizin de bir Facebook hesabına ihtiyacınız var. Üyeliğiniz yoksa bile bu güzel uygulama için kısa bir süreliğine üye olmanızı tavsiye ediyorum.

Üye olduğunuzda Favori Canım Okulum uygulamasını eklemelisiniz. Oturumunuz açıksa uygulamayı buraya tıklayarak hemen profilinize ekleyebilirsiniz. Facebook uygulamasını açtığınızda Okullar sayfasından hangi okulun neye ihtiyacı olduğunu, hedef destekçi sayısını, ne kadar destekçiye sahip olduğunu ve ihtiyaçlarının giderilmesi için daha ne kadar destekçiye sahip olmasını gerektiğini görebilir ve hemen destek olabilirsiniz.

 

Bilişim Teknolojileri Dersi:

Bilindiği üzere Bilişim Teknolojileri dersi tamamen görsel ve izle-yap şeklinde işlenen bir ders. Böyle bir dersin teorik olmayan kısımlarının projeksiyon cihazı olmadan işlenmesi oldukça zor. Bu yüzden benim sizden isteğim Bilişim Teknolojileri öğretmeni arkadaşımın görev yaptığı ve projeksiyon cihazına ihtiyaç duyan Kars Şehit Taner Baran YİBO okuluna destek olmanız. Okullar bölümünden Şehire göre listele seçeneğini kullanarak okulu bulabilirsiniz. Şu an 36 destekçeyi daha ihtiyaç duyan bu okul için desteklerinizi bekliyor, destek olan ziyaretçilerime şimdiden teşekkür ediyorum.

Güncelleme: 1100 destekçi sayısına ulaşıldı. Katkı sağlayan herkese teşekkür ederim.

27869 kez okundu.

12 Yorum Var

 1. ipek demiş ki

  yok yorum

 2. ipek demiş ki

  yok yorum

 3. efe çetinkol demiş ki

  evet doğru diyor elif altın

 4. melisagirgin demiş ki

  ilkezkiriyomfavoriyecanlarım

 5. elif civelek demiş ki

  sizde destek olun
  insanlık görevimiz

 6. HİLAL DURMUŞ demiş ki

  EHHHH YETE AÇAMADIM YA

 7. ELİF demiş ki

  açamadım gitti...

 8. tuğb@ k@b@kcı demiş ki

  süper bişi

 9. ZEYNEP ŞAHİN demiş ki

  FAVORİ CANIM OKULUM

 10. irem demiş ki

  açılmıyo ya anlamadım bir şey ?Yorum Yazın