GTA 5 Torrent'te!

15 Eyl 2013 Paz 1 yorum

Sızan dosyalar PC kullanıcılarını sevindirecek bir detay da içeriyor.

Rockstar Games tarafından hazırlanan Grand Theft Auto 5, her geçen gün yayınlanan video ve ekran görüntüleriyle büyük beğeni topluyor. Her noktasını gezebileceğiniz devasa bir dünya, araçlar, görevler ve karakterler.. Bir GTA serisi hayranının bunları izledikçe heyecanlanmaması mümkün değil. 

Her yeni çıkacak oyunda olduğu gibi GTA serinin en son oyunu GTA 5 de dün torrent siteleri üzerinden paylaşılmaya başlandı. PS3 sürümü sızan oyun yaklaşık 16 GB dosya büyüklüğüne sahip. Bu dosya PC kullanıcılarını sevindirecek küçük bir detay içeriyor.


GTA 5 gelmiş geçmiş en büyük harita ile geliyor.

Serinin tüm oyunlarının PC sürümleri olmasına rağmen GTA 5 için henüz bir açıklama yapılmamış olması birçok PC kullanıcıları üzmüştü. Sevindirici haber ise sızan dosyayı indiren bazı kullanıcılar tarafından paylaşıldı. Bu kişiler oyunun konfigürasyon dosyaları arasında PC ve PS4 izlerine rastlanıldığı belirtiyor. Tabi bu kesinlikle PC ve PS4 sürümünü çıkacağı anlamına gelmiyor.

Hatırlarsanız daha önce Nvidia yöneticilerinden Chris Evenden de GTA 5 PC sürümü ile ilgili bir açıklama yapmış ve daha sonra yanlış anlaşıldığını belirtmişti. Belki de Rockstar Games konsollarda belli bir satış seviyesine ulaştıktan sonra PC sürümünü yayınlayabilir. Zira 266 milyon dolarlık bir maliyetle hazırlanan oyunu sadece konsollar ile kısıtlamak hiç mantıklı değil.

Resmi olarak GTA 5 17 Eylül'de PS ve XBox için raflardaki yerini alacak.

21112 kez okundu.

1 Yorum Var

  1. mstf demiş ki

    Bekliyorum bilgisayar için çıkmasını.Yorum Yazın