HTC Home 2.0 Final Çıktı, İndirin!

24 Ara 2010 Cum 4 yorum

HTC akıllı telefonlarının ana ekranındaki saat, takvim ve hava durumunu masaüstünüze taşıyın.

Yaklaşık 20 gün önce sürüm adayı yayınlanan HTC Home 2.0, artık nihai sürümüyle kullanıcılarla buluşuyor. Final sürümü az önce yayınlanan HTC Home 2.0 hakkındaki önceki yazımı (sürüm adayı) okumak için tıklayın.


Şimdiye kadarki en şık masaüstü aracı.

Çıktığı ilk günden bu yana masaüstümden eksik olmayan bu araç Windows Vista ve 7 destekli. Ayrıcı benim hazırladığım Türkçe dil desteğiyle birlikte geliyor. Uygulamayı çalıştırabilmek için Microsoft.NET Framework 4.0 paketine de ihtiyacınız var. Site üzerinde bu paketin de bağlantı adresi sunuluyor.

HTC Home yeni sürümüyle arayüz değiştirme ve farklı araçlar ekleme seçeneklerine de sahip. Örneğin masaüstünüze bir müzik çalar ya da RSS okuyucu aracı da ekleyebilirsiniz. Diğer özelliklerine hızlıca göz atacak olursak:

 • Windows ile başlatma seçeneğine sahip.
 • Hava durumuna göre yağmur yağması, bulutların gezinmesi, rüzgar esmesi, kar yağması gibi animasyonlar gösteriyor ve sesler çalıyor.
 • Sonraki 5 günlük hava tahminini veriyor.
 • Hava tahminlerinin alındığı servisi seçme imkanı var.

32 ve 64 bit destekli HTC Home 2.0 uygulamasını bilgisayarınıza indirmek için tıklayın.

Türkçe olarak yüklenmiyorsa buraya tıklayarak hazırladığım paketi indirebilirsiniz.

 

Metro Home:

Bugün HTC Home'un özel bir sürümü olan Metro Home 2.0 da indirilmeye sunuldu. Buraya tıklayarak hemen indirebilirsiniz.


Metro Home daha farklı bir arayüze sahip.

20648 kez okundu.

4 Yorum Var

 1. nur demiş ki

  HOCAM htc telefonları tavsiye eder misiniz? almayı düsünüyorum hNGİ modeli önerirsiniz? sarjı falan nasılki?

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Fiyatları çok yüksek, onun yerine Android işletim sistemine sahip farklı markaların ürünlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle Samsung ve LG.

 2. Raif demiş ki

  Selam Ahmet bey! Bu skin ''miui.hhskin'' indirdim yeni çıkmış ve çok hoş,ama çalıştıramadım widget klasore atım yine olmadı.Nasıl çalıştırabiliirim bu hava skin'i? Lütfen yardım! TEŞEKKÜRLER !

 3. Hüseyin demiş ki

  Çok teşekkür ederim hiç orda olabileceği aklımın ucundan bile geçmemişti. Bende programın yüklendiği klasördeki DLL dosyalarında arıyorum ayrıntıyı. ..

 4. Hüseyin demiş ki

  Ahmet bey öncelikle bu programı Türkçeye çevirdiğiniz için teşekkür ederim. Benim küçük bir problemim var ve yardımcı olursanız memnun olurum. Bu HTC programını çalıştırıyorum animasyonlar vs. her şey çok kaliteli ancak vista kullanıcısıyım ve bu program çalıştığında görev çubuğunda görünüyor onu nasıl gizleyebilirim. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

  • Ahmet Soyarslan demiş ki

   Araç ayarlarında "Görev çubuğunda simge göster" seçeneğindeki işareti kaldırın.Yorum Yazın