Windows 7 Service Pack 1 Nihai Sürüm Adayı İnternete Sızdı

26 Eki 2010 Sal

Şimdiye kadar yayınlanmış tüm güncellemeleri de içeren servis paketini hemen indirip kurabilirsiniz.

Windows 7 ile büyük başarı yakalayan Microsoft'un sadece test kullanıcıları grubuna dahil kişilerin demesine imkan verilen servis paketinin nihai sürüm adayı bugün torrent siteleri başta olmak üzere çeşitli paylaşım sitelerinde boy gösterdi.

Servis paketine pek de ihtiyaç duymayan Windows 7 işletim sisteminiz ile ilgili sorunlarınız varsa 337 MB büyüklüğündeki dosyayı indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Bu bir sürüm adayı olduğu için çeşitli sorunlar ile karşılaşmanız olası, fakat ben şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşmadım. Genellikle nihai (final) sürümler ile sürüm adayları arasında pek fark yoktur. Çünkü ürün artık beta sürecinden çıkıp, piyasaya çıkış sürecine girmiştir. Bu yüzden büyük problemler ile karşılaşacağınız korkusuna kapılmanız gerekmiyor.

Build 7601.17105 sürüm numarasına sahip paketi kurduğunuzda sistem özelliklerinde Service Pack 1, v.721 ifadesi yer alıyor.

Servis paketi şimdilik sadece İngilizce, Fransızca, Almanca, Japonca ve İspanyolca dillerine destek veriyor. Eğer Windows 7'yi İngilizce olarak kurmuş ve daha sonradan dil paketi yardımıyla Türkçeye çevirmiş iseniz, dil paketini kaldırarak kurma şansına sahipsiniz.

Hem 32 hem de 64 bit için sızan servis paketi için indirme linki vermeye gerek duymuyorum.

21105 kez okundu.

Yorum Yazın